Cuma Mesajları

Cuma Mesajları Paylaş Hatırlatır!
* Allah’ım ‘kin kibir ve kim ne der’ hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin!. Cumamız mübarek olsun.

* Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin! .Hayırlı cumalar dilerim.

* Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime*i tevhid söylememi nasip eyle. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın .Hayırlı cumalar inşallah.

* Bir gül kurur kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. .Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

* Dünyada bir olan sende bin olsun kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun Amin!! .Hayırlı Cumalar dilerim.
* Ya rabbi Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız bırakma, kalplerimizi aşksız bırakma, dillerimizi duasız bırakma. Hayırlı bedenimizi sağlıklı işlerimizi başarılı kıl, Fakirlere yadım et zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.

Daha Çok Cuma Mesajları İçin >>> Cuma Mesajları <<< TIKLA

* Sevgili kardeşlerim ! Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla .Hayırlı cumalar dilerim.

* Biricik Allah’ım Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden içimdeki kırık kalp Allah derken rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin!. .Hayırlı cumalar dilerim.

* Yüceler Yücesi Allah’ım şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin!. Hayırlı ve nurlu cumalar dilerim.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.